POPIS

♥ Prvých 50 výtlačkov kreatívnej knihy je tu!

Kniha omaľovánok “Čarovným mestom” Ťa doslova pozýva  na prechádzku magickým svetom architektúry a umenia streetartu…

Dizajn vyniká detajlným vypracovaním, kompozície ilustrácií sú dôsledne vyskladané, kniha má osobitý rukopis. Tlač vrchnej časti knihy na metalický papier robí knihu ešte čarovnejšou. Obal je precízne a ručne vypracovaný (rezanie, ohýbanie, lepenie…), kniha má praktické zapínanie na magnetický pásik.

 

 

 

 

Kniha je premyslená do detailov-obal vždy robím namieru-strany, ktoré sú v ňom voľne vložené môžeš po vyfarbení ihneď zarámovať  🙂

Vnútri nájdeš okrem 6 magických omaľovánok aj 3doplnkové strany-jednou z nich je krátke privítanie Teba-návševníka a objavovateľa mojich magických svetov.

Detail doplnkovej strany č.3

K vyfarbovaniu je v knihe celkovo 6 strán:

-5 rozprávkových ilustrácií-tlač na grafický papier vyššej gramáže 180g/m2

-1 miniatúrny domček, ktorý sa dá po vyfarbení jednoducho vystrihnúť a zložiť do 3D-tlač na grafický papier vyššej gramáže 180g/m

Miniatúrny domček “Sharlot”, ktorý sa dá po vyfarbení jednoducho vystrihnúť a zložiť do 3D

Na vyfarbovanie môžeš použiť- pastelky, fixy, gélové perá, no môžeš zaexperimentovať aj so suchým pastelom v ceruze, ktorým docielíš farebné prechody a pod. Je už len na Tebe a Tvojej fantázií čo zvolíš 🙂

K magickej knihe som navrhla i tento obal. Zpredu a zozadu knihy nájdeš základné informácie o knihe a i ukážku omaľovánok.

Tlač vrchnej časti knihy na metalický papier robí knihu ešte viac čarovnejšou 🙂


A čo tak omaľovánka pre vyfarbovanie akvarelom? Áno! Je to možné so *Zlatou edíciou* “Čarovným mestom”, ktorá je rozšírenou verziou “Čarovným mestom”.

V *Zlatej edícii* nájdeš 12strán omaľovánok : 2×6 motívov, ktoré sú tlačené na vysokogramážový akvarelový papier vhodný na akúkoľvek mokrú techniku  +6strán tlačených na grafický papier určený na vyfarbovanie ceruzkami, fixami a pod.

Zaujala Ťa jedna z kníh natoľko, že by si ju chcel/a?  Mám skvelú správu-obe sú už k dostaniu 🙂 A…Poradím Ti, zaručene poteší i ako darček!

pár klikmi objednáš TU

Čarovným mestom 6 strán

*Zlatá edícia* Čarovným mestom 12 strán