Ahojky,

Je tu sľúbený článok  z rozhovoru pre Magazín Studium Artium. Rozhovor som napísala v Okt.2018, no príjemná zásielka, ktorá mi prišla teraz v Máji mi ho pripomenula a tak ho zverejňujem i takto-medzi vás 🙂

Dvakrát do roka, vždy na jar a jeseň vydáva spolok  Studium Artium projekt S. A. M. -špeciálne číslo magazínu, dostupné i v elektronickej forme. V každom čísle prináša magazín čitateľom štúdie z oblasti dejín umenia, architektúry, rozhovory z tvorby a profily zaujímavých tvorcov a ich projektov a pod. Veľmi sa mi páči bohaté zastúpenie textu fotorafiami, ktoré  príjemne oživujú a svojim vizuálom dotvárajú podstatu článkov.

Ďakujem Lenke za oslovenie a možnosť odprezentovať svoju tvorbu týmto spôsobom v ČR 🙂

Link, kde si môžeš prečítať  a priblížiť článok je úplne na konci článku.

 

 

 

 

Ďakujem krásne za pozornosť a dúfam, že sa Ti príspevok páčil 🙂 Pre viac aktuálnej tvorby sleduj môj instagram alebo facebook, kde ma nájdeš pod pridavkova.art-na oboch sociálnych sieťach bude čoskoro bežať súťaž o origiál z mojej tvorby-maľovaný obraz v hodote 290eur. Súťaž je v rámci  dosiahnutia 4000 follow na instagrame a 7000 na facebooku, za čo som vám nesmierne vďačná, ste to práve vy-kto posúva a šíri moju tvorbu vpred!

Časopisom si zalistuješ tu:

Magazín 6/11 2018

So srdečným pozdravom Katarína